[Úvod] [JÍDELNÍ LÍSTEK] [NÁPOJOVÝ LÍSTEK] [FOTOGALERIE] [KDE NÁS NAJETE] [NAŠE OKOLÍ]
TOPlist
Lom Výkleky:

Přírodní koupaliště v zatopenném lomu  se nachází 2 km od našeho
motorestu. Přes léto je díky křišťálově čisté vodě hojně navštěvován.
Koupání je zde na vlastní nebezpečí. 
Lipník nad Bečvou:

7 km od motorestu se nachází město Lipník nad Bečvou leží v údolí Moravské brány při řece Bečvě na pradávné obchodní stezce (tzv. Jantarová stezka), spojující nejen sever a jih Moravy, ale procházející Evropou od Baltu k Adrii. Centrum města je městskou památkovou rezervací.
Hrad Helfštýn:

Helfštýn (též Helfštejn, Helfenstein) je zřícenina jednoho z největších hradů v českých zemích, který leží asi 11 km od našeho motorestu
Rozsáhlé zříceniny jsou nyní postupně rekonstruovány, koná se zde řada kulturních akcí, k nejznámějším patří setkání uměleckých kovářů Hefaiston.
Olomouc:

Olomouc vzdálená 16 km od motorestu je známá svými historickými památkami. Její historické jádro je městskou památkovou rezervací, která je po pražské druhá nejvýznamnější v Česku. V Olomouci se koná Flora Olomouc, mezinárodní výstava zaměřená na zahradnictví a pěstování rostlin s každoroční návštěvností okolo 80 000 návštěvníků
ZOO Olomouc:

Jedním nejnavštěvovanějších míst v Olomouckém kraji je zoo na Svatém Kopečku, která byla pro veřejnost otevřena v roce 1956.
Bílý kámen:

Nad motorestem Moravanka se nachází vojenský prostor Libavá, který je dvakrát do roka  otevřen pro veřejnost v cyklo-turistické akci "Bílý kámen"
Nejbližší vstupy do vojenského prostoru od motorestu jsou
Velký Újezd cca 2 km
Zeleného kříže nad Kozlovem cca 8 km